Çamaşırhane Kurulumu ve İşletilmesi

Sadece otelinize özel çamaşırhane kurup işletiyoruz. Bu hizmet ile birçok maliyetten kurtulduğunuz gibi çok daha kaliteli hizmeti çok daha kısa sürede almanızı sağlıyoruz.

Bu hizmetin firmanıza en temel katkıları;

 

* Kurulum Maliyeti Katkısı; Çamaşırhane kurulum maliyetine katlanmayarak bu maliyeti başkaca alanlarda kullanabilme imkanı yaratabilirsiniz.

İstihdam ve Üretim Maliyeti Katkısı; Çamaşırhane dahilinde çalıştıracağınız personel ve özlük haklarının getireceği maliyetlere katlanmadığınız gibi, elektrik, doğalgaz, su ve deterjan gibi değişken maliyetlerden de tasarruf edebilirsiniz.

Muhasebesel Kolaylıklar; Çamaşırhane ile ilgili farklı giderleri bir tek fatura altında toplayarak daha kolay izlenebilir bir maliyet unsuru haline getirebilirsiniz. Personel giderleri, özlük hakları, elektrik, su, doğalgaz ve detarjan giderleri gibi daha birçok gideri ve bunların takibini ayrı ayrı takip etmek yerine tek bir fatura ile takip edebilir ve kolayca kontrol edilebilir bir muhasebe sistemine sahip olabilirsiniz.

Kalite ve Zamandan Tasarruf; Otelinize yönelik en kaliteli hizmeti her zaman ulaşılabilir şekilde kendi içinizde ve zamanında alabileceksiniz. Sevkiyat, trafik, hava muhalefeti vb. sıkıntılardan da etkilenmeyeceksiniz.

5
6